Záhradná lavica jedľa Dekorhome 142 cm
327.40 €
Do obchodu
Táto lavica z masívneho jedľového dreva má jedinečný dizajn v štýle bicyklov od povozu, a navyše predstavuje skvelú voľbu na relaxáciu na záhrade alebo na... Celý popis
Popis
Táto lavica z masívneho jedľového dreva má jedinečný dizajn v štýle bicyklov od povozu, a navyše predstavuje skvelú voľbu na relaxáciu na záhrade alebo na terase.
Záhradná lavička je vyrobená z masívneho jedlového dreva, takže je robustná a stabilná. Jej ergonomický tvar vám pri sedení poskytne optimálne pohodlie. Podrúčky vynikajú svojim jedinečným dizajnom, ktorý pripomína kolesá od povozu, zaručene preto upútajú pozornosť vašich hostí.
Farba:prírodné jedľa
Materiál:masívne jedľové drevo
Rozmery:šírka: 112 / 142hĺbka: 61 cmvýška: 78 cm
šírka sedu: 103 / 134 cmhĺbka sedu: 38 cmvýška sedu: 35,5 cm
Výber šírky lavice zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Nosnosť:200 kg
Hmotnosť:13,7 / 16,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 13,7 kg |
| HMOTNOSŤ | 16,2 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| DEKOR | Jedľa |
| ŠÍRKA SEDU | 103 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 134 cm |
| ŠÍRKA | 142 cm |
| Hmotnosť | 16240.000g |