Záhradná lavica DIANA Dekorhome
211.60 €
Do obchodu
Táto záhradné lavice s poduškami dodá vašej záhrade či inému vonkajšiemu priestoru rustikálny pôvab. Lavica je zhotovená z masívneho akáciového dreva, ktoré... Celý popis
Popis
Táto záhradné lavice s poduškami dodá vašej záhrade či inému vonkajšiemu priestoru rustikálny pôvab.
Lavica je zhotovená z masívneho akáciového dreva, ktoré je pevné, odolné a vhodné pre vonkajšie použitie. Silne polstrované podušky na sedadlo a podušky pod chrbát sú veľmi pohodlné, takže sa vám bude na lavici dobre sedieť. Zostavenie lavica je veľmi jednoduché.
Balenie obsahuje: 1x záhradné lavice, 1x poduška na sedadlo a 2x poduška na operadlo.
Farba:hnedá / biela / sivá
Materiál:masívne akáciové drevo / 100% polyester
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 65 cmvýška: 65 cm
hĺbka sedu: 63 cmvýška sedu bez podušky: 29 cmvýška sedu s poduškou: 35 cm
Rozmery podušky na sedák:šírka: 107 cmhĺbka: 60 cmvýška: 6 cm
Rozmery podušky na operadlo:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 10 cm
Hmotnosť:15,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| Hmotnosť | 15500.000g |