Záhradná lavica čínska jedľa / kov Dekorhome Sivá
222.90 €
Do obchodu
Táto drevená záhradná lavička bude ideálnym doplnkom vašej záhrady či iného vonkajšieho priestoru. Táto vonkajšia lavička s oceľovým rámom vnesie čistý a... Celý popis
Popis
Táto drevená záhradná lavička bude ideálnym doplnkom vašej záhrady či iného vonkajšieho priestoru. Táto vonkajšia lavička s oceľovým rámom vnesie čistý a elegantný štýl kamkoľvek, kam ju umiestnite.
Latkový sedák a operadlo z odolného dreva z čínskej jedle vám ponúknu nielen dokonalú oporu, ale aj optimálne pohodlie. A ak máte unavené ruky, oprite si ich o dve podrúčky. Sami uvidíte, ako radi budete na tejto krásnej lavici tráviť voľný čas!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:prírodné drevosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:čínska jedľa / kov
Rozmery:šírka: 241 cmhĺbka: 61 cmvýška: 75,5 cm
Hmotnosť:18,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 241 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| DEKOR | Jedľa |
| HMOTNOSŤ | 18,1 kg |
| VÝŠKA | 75,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 18100.000g |