Záhradná lavica čierna oceľ Dekorhome
134.00 €
Do obchodu
Táto záhradná lavica je štýlová, ale zároveň aj praktická. Sami uvidíte, ako bude vašej záhrade pristane.Záhradná lavička je vyrobená z vysoko kvalitnej... Celý popis
Popis
Táto záhradná lavica je štýlová, ale zároveň aj praktická. Sami uvidíte, ako bude vašej záhrade pristane.Záhradná lavička je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, výborne teda odoláva vplyvom počasia a má dlhú životnosť. Unavené ruky si môžete pohodlne oprieť o dve zaoblené kovové podrúčky. Sami uvidíte, ako radi budete na tejto lavici tráviť svoj voľný čas.Farba:čiernaMateriál:lakovaná oceľRozmery:šírka: 125 cmhĺbka: 53 cmvýška: 82 cmhĺbka sedu: 34 cmvýška sedu od zeme: 40 cmvýška podrúčiek od zeme: 63 cmHmotnosť:10,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| MATERIÁL | Kov |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 34 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,8 kg |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| Hmotnosť | 10800.000g |