Záhradná lavica 2v1 akácie Dekorhome Tmavosivá
261.90 €
Do obchodu
Táto záhradná lavička 2 v 1 v sebe kombinuje štýl a funkčnosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Lehátko je vyrobené z masívneho... Celý popis
Popis
Táto záhradná lavička 2 v 1 v sebe kombinuje štýl a funkčnosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy.
Lehátko je vyrobené z masívneho akáciového dreva, čo je tropické tvrdé drevo s vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Nábytok je navyše opatrený ľahkým olejovým náterom, takže sa hodí na vonkajšie použitie. Pomocou nastaviteľných bočníc ho možno ľahko a rýchlo premeniť z lavičky na lehátko a naopak. Silné odnímateľné podušky na operadle a sedadle zaistí pohodlie pri sedení aj ležaní. Poťahy vankúšov sa dajú ľahko sňať a vyprať.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:akácia / krémováakácia / tmavosiváakácia / modráakácia / zelenáakácie (bez podušiek)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo / látka
Rozmery:šírka: 153 - 190 cmhĺbka: 68 cmvýška: 74 cm
hrúbka podušiek: 4 cm
Hmotnosť:19,3 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x záhradná lavica, 1 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo, 2 x polster podrúčky
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| ŠÍRKA | 153 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,2 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 68 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 19600.000g |