Záhradná lavica 2 ks plast Dekorhome Antracit
105.40 €
Do obchodu
Oživte svoje vonkajšie bývanie s našou sadou záhradných lavíc. Jedná sa o dokonalý doplnok do akéhokoľvek vonkajšieho priestoru. Záhradný lavicu ponúkame v... Celý popis
Popis
Oživte svoje vonkajšie bývanie s našou sadou záhradných lavíc. Jedná sa o dokonalý doplnok do akéhokoľvek vonkajšieho priestoru. Záhradný lavicu ponúkame v troch farebných variantoch: biela, antracit a hnedá.
Lavice sú vyrobené z odolného plastu, ktorý nevyžaduje takmer žiadnu údržbu, veľmi ľahko sa preto čistí. Navyše výborne odolávajú vplyvom počasia a pokojne ich môžete nechať vonku po celý rok. Ich povrch vyzerá ako drevený, a lavice tak získali svoj elegantný vzhľad. Ich odolný a zároveň ľahký dizajn uľahčuje presúvanie lavice z miesta na miesto.
Balenie obsahuje 2 záhradné lavice.
Farba:bielaantracithnedá
Farbu lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:plast
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 38,5 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:6,6 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Plast |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 38,5 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,6 kg |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| DEKOR | Antracit |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 6600.000g |