Záhradná lavica 108 cm liaty hliník Dekorhome Čierna
255.40 €
Do obchodu
Záhradná lavica s ornamentálnym zdobením v romantickom štýle sa hodí do každej záhrady a na každý dvor. Za vlahých letných nocí bude nedoceniteľná. Táto... Celý popis
Popis
Záhradná lavica s ornamentálnym zdobením v romantickom štýle sa hodí do každej záhrady a na každý dvor. Za vlahých letných nocí bude nedoceniteľná.
Táto vonkajšia lavica je vyrobená z vysoko kvalitného liateho hliníka, takže je odolná voči poveternostným vplyvom a vyznačuje sa vysokou životnosťou. Terasová lavica má liatinové nohy, je teda výnimočne robustná a pevná. Detailný zvitkový dizajn a očarujúce kvetinový vzor dodajú každej záhrade alebo vonkajšiemu priestoru elegantný nádych. Pohodlne sa usaďte a užite si voľný čas s touto štýlovou lavicou!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:bielazelenábronzováčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:liaty hliník
Rozmery:šírka: 108 cmhĺbka: 60 cmvýška: 83 cm
Hmotnosť:12,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Bronzová |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,8 kg |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 12750.000g |