Záhradná 3-miestna pohovka TEREZA Dekorhome Krémová
480.10 €
Do obchodu
Skrášlite okolie svojho domu a vytvorte si tu príjemné miesto, kde sa budete môcť posedieť a kochať sa okolím! Táto 3-miestna záhradná pohovka je skvelá voľba... Celý popis
Popis
Skrášlite okolie svojho domu a vytvorte si tu príjemné miesto, kde sa budete môcť posedieť a kochať sa okolím! Táto 3-miestna záhradná pohovka je skvelá voľba ak si chcete užiť trochu zábavy alebo si so svojou rodinou a priateľmi chcete oddýchnuť na záhrade, terase alebo balkóne.
Záhradná pohovka je starostlivo vyrobená z masívneho akáciového dreva s teakovým vzhľadom. Je robustný, má dlhou životnosťou a je vhodná na vonkajšie použitie. Silné polstrované podušky na sedák a operadlo poskytujú extra pohodlie pre váš odpočinok. Povrch napustený olejom sa ľahko čistí vlhkou handričkou.
Zostavenie pohovky je jednoduché.
Farba:prírodná akácia / krémováprírodná akácia / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 63 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 cm
Rozmery stredovej pohovky s podrúčkou:šírka: 70 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 cm
hrúbka podušiek: 10 cm
Materiál:masívne akáciové drevo / textil (100% polyester)
Balenie obsahuje: 2 x stredová pohovka (s 1 podrúčkou), 1 x stredová pohovka, 3 x poduška na sedák, 3 x vankúš na operadlo
Hmotnosť:37 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| OBSAH SETU | 3x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 37200.000g |