Vrchný matrac na posteľ boxspring Dekorhome 180x200 cm
167.60 €
Do obchodu
Táto vrchná matrac na posteľ boxspring pridá vašej matrac ďalšiu vrstvu, a tak predĺži životnosť vašej postele. Vrchný matrac má poťah z odolnej látky... Celý popis
Popis
Táto vrchná matrac na posteľ boxspring pridá vašej matrac ďalšiu vrstvu, a tak predĺži životnosť vašej postele.
Vrchný matrac má poťah z odolnej látky príjemnej na dotyk, je teda mäkká a nesmierne pohodlná. Výplň z pamäťovej peny vám zaručí optimálnu oporu aj komfort presne podľa potrieb odpočívajúceho tela. Poťah má zapínanie na zips a dá sa prať, čo uľahčuje čistenie a zaisťuje dobrú hygienu.
Upozornenie: Z hygienických dôvodov nie je možné tento produkt vrátiť, ak ste už odstránili alebo otvorili obal.
Farba:biela / tmavosivá
Materiál:látka (100% polyester) / pena
Rozmery:120 x 200 x 5 cm140 x 200 x 5 cm160 x 200 x 5 cm180 x 200 x 5 cm200 x 200 x 5 cm
Výber rozmeru matraca vyberte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:5 / 5,7 / 6,3 / 7,1 / 8,3 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 6,3 kg |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| HMOTNOSŤ | 5,7 kg |
| HMOTNOSŤ | 7,1 kg |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| TYP MATRACE | Penová |
| MATERIÁL POŤAHU | Látka |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Nie |
| TUHOSŤ | Mäkká |
| HĹBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 5 cm |
| MATERIÁL MATRACE | Pamäťová pena |
| ROZMER | 180x200 cm |
| Hmotnosť | 7100.000g |