Trojmiestna rozkladacia pohovka MEGIS Eltap Modrá
934.00 €
Do obchodu
Trojmiestna rozkladacia pohovka MEGIS je priestranná, štýlová a ako stvorená pre priaznivcov minimalizmu. Je perfektná na relaxáciu cez deň aj v noci, pretože... Celý popis
Popis
Trojmiestna rozkladacia pohovka MEGIS je priestranná, štýlová a ako stvorená pre priaznivcov minimalizmu. Je perfektná na relaxáciu cez deň aj v noci, pretože po rozložení pomocou DL mechanizmu získate plochu na spanie 200 x 145 cm.
Vnútri pohovky sa nachádza praktický úložný priestor.
Vďaka použitiu HR peny a vlnových pružín typu B sa pohovka MEGIS nedeformuje. Medzi ďalšie prednosti tohto modelu patria priestranné vankúše, vysoké nohy, tvarovaná chrbtová opierka, pohodlné podrúčky, mäkký sedák a široká škála možných farebných variantov.
Farba:tmavo zelená (Monolith 37)sivá (Monolit 84)modrá (Monolith 77)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 250 cmhĺbka: 95 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 200 cmhĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 40 cm
výška nôh: 13 cm
plocha na spanie: 200 x 145cm
Orientácia pohovky:univerzálna
Hmotnosť:93 kg
Nosnosť:230 kg
Trojmiestna rozkladacia pohovka MEGIS je priestranná, štýlová a ako stvorená pre priaznivcov minimalizmu. Je perfektná na relaxáciu cez deň aj v noci, pretože po rozložení pomocou DL mechanizmu získate plochu na spanie 200 x 145 cm.
Vnútri pohovky sa nachádza praktický úložný priestor.
Vďaka použitiu HR peny a vlnových pružín typu B sa pohovka MEGIS nedeformuje. Medzi ďalšie prednosti tohto modelu patria priestranné vankúše, vysoké nohy, tvarovaná chrbtová opierka, pohodlné podrúčky, mäkký sedák a široká škála možných farebných variantov.
Farba:tmavo zelená (Monolith 37)sivá (Monolit 84)modrá (Monolith 77)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 250 cmhĺbka: 95 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 200 cmhĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 40 cm
výška nôh: 13 cm
plocha na spanie: 200 x 145cm
Orientácia pohovky:univerzálna
Hmotnosť:93 kg
Nosnosť:230 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 200 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| HMOTNOSŤ | 93 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 100000.000g |