Trojmiestna rozkladacia pohovka INVERSA Eltap Sivá / čierna
423.70 €
Do obchodu
Trojmiestna rozkladacia pohovka INVERSA v škandinávskom štýle v sebe vzájomne prepája útulnosť, pohodlie a funkčnosť. Pohovka sa vyznačuje jednoduchým... Celý popis
Popis
Trojmiestna rozkladacia pohovka INVERSA v škandinávskom štýle v sebe vzájomne prepája útulnosť, pohodlie a funkčnosť. Pohovka sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, preverenou a poctivou konštrukciou. Vďaka vysokým operadlovým vankúšom, pohodlným opierkam a priestrannému sedáku si užijete vynikajúcu kvalitu odpočinku.
Vďaka výplni sedadla v podobe peny T25 je sedenie príjemne mäkké, ale zároveň má aj zaručenú stabilnú podporu tela. Pena je pružná a odolná proti deformáciám - sedačka si uchováva pôvodný vzhľad aj pri dlhodobom používaní.
Vďaka jednoduchému systému sa pohovka ľahko rozloží na lôžko s rozmermi 183x140 cm. Ďalšou prednosťou je úložný priestor na deku a vankúš.
Farba:sivá / čierna (05 / Soft 11)biela / šedá ( 21 / Soft 17)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pena
Rozmery:šírka: 220 cmhĺbka: 83 cmvýška: 90 cm / 67 cm (bez vankúšov)
šírka sedu: 183 cmhĺbka sedu: 54 / 77 cmvýška sedu: 40 cm
plocha na spanie: 183 x 140 cm
Nosnosť:250 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 77 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 83 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 184 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / čierna |
| Hmotnosť | 76000.000g |