Trojmiestna rozkladacia pohovka CAYO Eltap Sivá
358.20 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka CAYO je vhodná ako do obývacej izby tak aj do detskej či študentskej. Pohovka sa jednoducho a rýchlo rozkladá pomocou funkcie kľuk-klak, a... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka CAYO je vhodná ako do obývacej izby tak aj do detskej či študentskej.
Pohovka sa jednoducho a rýchlo rozkladá pomocou funkcie kľuk-klak, a navyše Vás príjemne prekvapí plocha na spanie s rozmermi 117 x 192 cm.
Disponuje veľkým úložným priestorom na lôžkoviny.
Sedačka je dostupná v niekoľkých rôznych farbách. Elegantné, kovové nôžky podčiarkujú jednoduchosť prevedenia.
Farba:modrá / sivá / biela (Soro 100/ Soro 93/ Soro 83/ Soro 76)žltá / sivá / biela (Soro 100/ Soro 93/ Soro 83/ Soro 40) sivá / biela (Sawana 14/ Sawana 05 / Sawana 21)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pena
Rozmery:šírka: 192 cmhĺbka: 90 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 192 cmhĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 46 cm
plocha na spanie: 117x192 cm
Nosnosť:220 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť sedačka umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 192 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 192 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soro 100 |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soro 93 |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soro 76 - modrá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soro 83 |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Soro 40 |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 21 - svetlosivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 14 - tmavosivá |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sawana 05 - tmavosivá |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 45000.000g |