Trojmiestna rozkladacia pohovka AGA P Eltap Čierna
437.20 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka AGA je praktická a skvele zapadne do detskej izby. Pre zaistenie maximálneho pohodlia počas odpočinku je pohovka vybavená penou T25, ktorá... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka AGA je praktická a skvele zapadne do detskej izby.
Pre zaistenie maximálneho pohodlia počas odpočinku je pohovka vybavená penou T25, ktorá zaisťuje mäkkosť a pružnosť, ale aj správnu podporu pre telo.
Veľký vankúš vo farbe čalúnenie je súčasťou sady.
Po rozložení získate priestor na spanie s rozmermi 180x150 cm.
V ponuke je aj v ľavom prevedení.
Farba:hnedá / béžová (Alova 07 / Alova 67)sivá / ružová (Malmo 61 / Malmo 90)sivá / čierna (Alova 04 / Alova 10)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pena
Rozmery:šírka: 218 cmhĺbka: 80 cmvýška: 77 cm
šírka sedu: 179 cmhĺbka sedu: 77 cmvýška sedu: 44 cm
plocha na spanie: 180x150 cm
Nosnosť:180 kg
Montáž:Sedačka môže byť pri doručení už z väčšej časti zmontovaná. Preto zákazníkom odporúčame, aby si pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť sedačka umiestnená, ale aj šírku dverí. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| HĹBKA | 80 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 179 cm |
| ŠÍRKA | 218 cm |
| HĹBKA SEDU | 77 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 70000.000g |