Trojmiestna rozkladacia pohovka AGA LEltap Ružová
442.90 €
Do obchodu
Válenda s originálnym tvarom operadla a sedadlom, ktoré je dostupné v jednotnom odtieni alebo čalúnené látkou so vzorom. Pohovka je prispôsobená ako dennému... Celý popis
Popis
Válenda s originálnym tvarom operadla a sedadlom, ktoré je dostupné v jednotnom odtieni alebo čalúnené látkou so vzorom. Pohovka je prispôsobená ako dennému odpočinku, tak aj nočnému spánku.
Rozmery 215x80x75 cm poskytujú dostatočne veľký priestor na odpočinok a sú zárukou, že sedačka môže dieťaťu slúžiť aj keď už trochu povyrastie. Jednoduchým úkonom z váľandy vytvoríte posteľ s rozmermi 180x150 cm.
Pre zaistenie maximálneho pohodlia je váľanda vybavená sedadlom z peny T25, ktorá zaisťuje mäkkosť a pružnosť, ale aj správnu podporu pre telo.
Súčasťou balenia je aj veľký pohodlný vankúš.
Farba:hnedá / béžová (Alova 07 / Alova 67)sivá / ružová (Malmo 61/ Malmo 90)sivá / čierna (Alova 04 / Alova 10)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% Polyester) / drevo / pena
Rozmery:šírka: 218 cmhĺbka: 80 cmvýška: 77 cm
šírka sedu: 179 cmhĺbka sedu: 77 cmvýška sedu: 44 cm
plocha na spanie: 180x150 cm
Nosnosť:180 kg
Montáž:Sedačka může být při doručení již z větší části smontovaná. Proto zákazníkům doporučujeme, aby si před montáží pečlivě změřili nejen místo, kde má být sedačka umístěna, ale i šířku dverí. V případě jakýchkoli otázek ohledně montáže konkrétní sedačky nás neváhejte kontaktovat
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| HĹBKA | 80 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 179 cm |
| ŠÍRKA | 218 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Alova 67 |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Alova 04 - čierna |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Alova 10 - svetlosivá |
| HĹBKA SEDU | 77 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 100000.000g |