Trojmiestna pohovka textil / drevo Dekorhome Žltá
332.00 €
Do obchodu
Naše trojmiestená sedačka sa pýši jednoduchým, ale vkusným dizajnom. Je veľmi pohodlná, a preto sa skvele hodí na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie... Celý popis
Popis
Naše trojmiestená sedačka sa pýši jednoduchým, ale vkusným dizajnom. Je veľmi pohodlná, a preto sa skvele hodí na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu.Čalúnenie sedačky je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlnú penou.Rám z dreveného masívu je naopak stabilný a odolný.Montáž je veľmi jednoduchá.Farba:modrásvetlo šedátmavo šedážltáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery:šírka: 158 cmhĺbka: 67 cmvýška: 73,5 cmšírka sedu: 146 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 37 cmMateriál:drevený rám / textilné čalúnenie
Hmotnosť:24,5 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 158 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 146 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 24500.000g |