Trojmiestna pohovka látka / drevo Dekorhome Hnedá
372.60 €
Do obchodu
Naša 3-miestna pohovka úspešne kombinuje štýl a pohodlie. Je perfektným nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti! Pohovka má silný rám z MDF, vďaka ktorému je... Celý popis
Popis
Naša 3-miestna pohovka úspešne kombinuje štýl a pohodlie. Je perfektným nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti!
Pohovka má silný rám z MDF, vďaka ktorému je vysoko stabilná a odolná. Textilné čalúnenie a molitanové polstrovanie prispieva k pohodlnému sedenie na pohovke. Nohy z kaučukového dreva zvyšujú stabilitu pohovky. Táto pohovka bude vašim obľúbeným miestom na rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo len k odpočívanie.
Farba:modrásvetlosivátmavosivážltázelenáhnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:MDF / masívne kaučukové drevo / látka
Rozmery:šírka: 172 cmhĺbka: 70 cmvýška: 82 cm
šírka sedu: 145 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 41,5 cm
Hmotnosť:29,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ŠÍRKA | 172 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 29,1 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 145 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 29140.000g |