Trojmiestna pohovka čierna / hnedá Dekorhome
324.80 €
Do obchodu
Táto trojsedačka bude skvelým a dekoratívnym doplnkom do vašej obývačky. Má robustný drevený rám, čalúnenie je z mäkkej, príjemnej umelej kože a polstrovanie... Celý popis
Popis
Táto trojsedačka bude skvelým a dekoratívnym doplnkom do vašej obývačky. Má robustný drevený rám, čalúnenie je z mäkkej, príjemnej umelej kože a polstrovanie z hrubé peny pre zvýšené pohodlie.
Vďaka svojmu vysoko kvalitnému drevenému rámu je táto pohovka stabilná a odolná. Jej decentný retro dizajn sa bude hodiť k akémukoľvek štýlu zariadenia.
Farba:čierna / hnedá
Materiál:umelá koža / drevo
Rozmery:šírka: 158 cmhĺbka: 67 cmvýška: 73,5 cm
šírka sedu: 146 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 37 cm
Hmotnosť:24,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 158 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 24,1 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 146 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| Hmotnosť | 24100.000g |