Toaletný stolík so zrkadlom biela / hnedá Dekorhome
127.60 €
Do obchodu
Tento toaletný stolík je vďaka svojmu módnemu dizajnu a čistému bielemu prevedeniu dokonalým doplnkom do vašej spálne alebo šatne. Stolík je vyrobený z MDF a... Celý popis
Popis
Tento toaletný stolík je vďaka svojmu módnemu dizajnu a čistému bielemu prevedeniu dokonalým doplnkom do vašej spálne alebo šatne.
Stolík je vyrobený z MDF a je vybavený skleneným zrkadlom. Zdvihnutím panelu odkryjete zrkadlo a priestranné priehradky na šperky. Poskytne vám množstvo priestoru pre vašu kozmetiku, vlasové produkty a prípravky na starostlivosť o pleť. Pokiaľ zrkadlo práve nepoužívate, dá sa stolová doska výborne využiť na odkladanie najrôznejších líčidiel, šperkov a kozmetických potrieb. Pevné drevené nohy zaisťujú stabilitu stolíka a zároveň prispievajú k jeho modernému štýlu z polovice storočia.
Veľmi jednoduchá montáž.
Farba:biela / hnedá
Materiál:MDF / sklo / borovicové drevo / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 40 cmvýška: 75 cm
Rozmery zrkadla:šírka: 52,5 cmvýška: 32 cm
Hmotnosť:10,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 10,9 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET POLÍC | 4 |
| Hmotnosť | 10860.000g |