Toaletný stolík s taburetom dub / čierna Dekorhome
412.50 €
Do obchodu
Tento drevený toaletný stolík predstavuje skvelý pomer kvality a ceny! Stolík v prírodnom dubovom odtieni je vyrobený z vysoko kvalitného dubového dreva a... Celý popis
Popis
Tento drevený toaletný stolík predstavuje skvelý pomer kvality a ceny! Stolík v prírodnom dubovom odtieni je vyrobený z vysoko kvalitného dubového dreva a iných tvrdých driev. Tento krásny set je doplnený zladenú stoličkou, čalúnenú umelou kožou, a štýlovým zrkadlom. Zaoblené hrany dodávajú dizajnu každého kusu rustikálny pôvab.
Tento robustný a odolný toaletný set bude zároveň praktickým aj dekoratívnym doplnkom do vašej spálne. Zadná strana stolíka je vyrobená zo silnej preglejky a na pevné stoličke, čalúnené umelou kožou, sa pohodlne sedí.
Balenie obsahuje 1 toaletný stolík, 1 zrkadlo a 1 stoličku.
Farba:dub / čierna
Materiál:masívne dubové drevo / MDF / dyha / preglejka / sklo / ekokoža
Rozmery stola:šírka: 86 cmhĺbka: 40 cmvýška: 80 cm
Rozmery taburetu:šírka: 45 cmhĺbka: 35 cmvýška: 46 cmhrúbka podušky na sedák: 5 cm
Rozmery zrkadla:šírka: 59 cmhĺbka: 14 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:29,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 1x zrkadlo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| HMOTNOSŤ | 29,2 kg |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| VÝŠKA TABURETU | 46 cm |
| HĹBKA TABURETU | 35 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 45 cm |
| Hmotnosť | 29200.000g |