Toaletný stolík s taburetom Dekorhome Ružová
115.30 €
Do obchodu
Náš luxusný toaletný stolík so stoličkou je ideálne miesto pre ranné líčenie a prípravu na ďalší deň. Je tiež vybavený fantastickú úložnou kapacitou pre vaše... Celý popis
Popis
Náš luxusný toaletný stolík so stoličkou je ideálne miesto pre ranné líčenie a prípravu na ďalší deň. Je tiež vybavený fantastickú úložnou kapacitou pre vaše šperky a kozmetiku.
Tento kozmetický stolík s oválnym zrkadlom a stoličkou je zavŕšením každej spálne. Zásuvka ponúka dostatok priestoru pre úhľadné ukladanie kozmetiky pre každý deň. Na stoličke s vysokým polstrovaním sa vám pri líčení bude veľmi dobre sedieť. Keď stoličku práve nepoužívate, môžete ju zasunúť pod stolík a ušetriť miesto. Stolík má tiež dlhú životnosť a ľahko sa udržiava.
Farba:bielaružovásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:drevo Paulownia / MDF
Rozmery stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 36 cmvýška: 75/128 cm
Rozmery taburetu:šírka: 38 cmhĺbka: 29 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:15,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 128 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 15,8 kg |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TYP STOLA | Televízny |
| HĹBKA | 36 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| ŠÍRKA TABURETU | 38 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| HĹBKA TABURETU | 29 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 15800.000g |