Toaletný stolík s taburetom Dekorhome Čierna
240.50 €
Do obchodu
Pripravte sa na nový deň vo veľkom štýle s naším elegantným a očarujúcim toaletným stolíkom so stoličkou! Táto toaletka, vyrobená z vybraného dreva Paulownia,... Celý popis
Popis
Pripravte sa na nový deň vo veľkom štýle s naším elegantným a očarujúcim toaletným stolíkom so stoličkou!
Táto toaletka, vyrobená z vybraného dreva Paulownia, zaujme svojou jedinečnou siluetou a luxusne designovanými nohami. Štyri zásuvky rôznych veľkostí a otvorená priehradka ponúka ideálny priestor pre uloženie líčenie a šperkov. Na dosku stolíka si môžete vystaviť fľaštičky s parfumom alebo iné dekorácie. Stolička bez operadla má polstrovaný sedák a zladené drevené nohy. Vstavané vykladané zrkadlo je zasadené v atraktívne vytvarovanom ráme, ktorý setu prináša moderné šarm.
Farba:bielaružovásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:drevo Paulownia / MDF
Rozmery stolíka:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 75/141 cm
Rozmery taburetu:šírka: 38 cmhĺbka: 29 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TYP STOLA | Toaletný |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| ŠÍRKA TABURETU | 38 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| HĹBKA TABURETU | 29 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 22000.000g |