Toaletný stolík s taburetom Dekorhome Čierna
183.30 €
Do obchodu
Pripravte sa na nový deň vo veľkom štýle s naším elegantným a očarujúcim toaletným stolíkom so stoličkou! Táto toaletka, vyrobená z vybraného dreva Paulownia,... Celý popis
Popis
Pripravte sa na nový deň vo veľkom štýle s naším elegantným a očarujúcim toaletným stolíkom so stoličkou!
Táto toaletka, vyrobená z vybraného dreva Paulownia, zaujme svojou jedinečnou siluetou a luxusne designovanými nohami.
Tri zásuvky rôznych veľkostí ponúkajú ideálny priestor pre uloženie líčenie a šperkov. Na dosku stolíka si môžete vystaviť fľaštičky s parfumom alebo iné dekorácie.
Stolička bez operadla má polstrovaný sedák a zladené drevené nohy.
Vstavané vykladané zrkadlo je zasadené v atraktívne vytvarovanom ráme, ktorý setu prináša moderné šarm.
Farba:bielaružováčiernatmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:MDF / drevo Paulownia / MDF / molitan / látka / sklo
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 59 cmvýška: 73,5 / 136 cm
Rozmery taburetu:šírka: 38 cmhĺbka: 29 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:16,1 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x toaletný stolík so zrkadlom, 1 x taburet
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 136 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x zrkadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| TYP STOLA | Toaletný |
| HĹBKA | 29 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| ŠÍRKA TABURETU | 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,1 kg |
| HĹBKA TABURETU | 29 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 16100.000g |