Toaletný stolík s taburetom borovice Dekorhome Borovica
151.40 €
Do obchodu
Naštartujte svoj deň pri našom praktickom toaletnom stolíku! Stolík je doplnený stoličkou a celá sada vyniká svojim pôvabným rustikálnym prevedením, ktoré... Celý popis
Popis
Naštartujte svoj deň pri našom praktickom toaletnom stolíku! Stolík je doplnený stoličkou a celá sada vyniká svojim pôvabným rustikálnym prevedením, ktoré krásne ozvláštni každú spálňu či šatňu.
Toaletný stolík je vyrobený z masívneho borovicového dreva. Je teda pevný, stabilný a veľa toho vydrží. Masívne drevo sa vyznačuje krásnou kresbou dreva, ktorá nábytku prepožičiava jeho prirodzený vzhľad. Svoje líčenie a kozmetiku si môžete uložiť do zásuvky alebo priehradky s dvierkami v stolíku, a mať tak všetko usporiadané a na dosah ruky.
Zostavenie toaletného stolíka je ľahké.
Farba:biela / prírodnáprírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívna borovica
Rozmery stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 75 cm
Rozmery taburetu:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:18,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| ZRKADLO | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Borovica |
| Hmotnosť | 18500.000g |