Toaletný stolík s taburetom biela Dekorhome
274.80 €
Do obchodu
Tento očarujúce toaletný stolík so stoličkou je vyrobený z vysoko kvalitného dreva. Jeho viktoriánsky štýl a čisto biela povrchová úprava vnesú do vášho... Celý popis
Popis
Tento očarujúce toaletný stolík so stoličkou je vyrobený z vysoko kvalitného dreva. Jeho viktoriánsky štýl a čisto biela povrchová úprava vnesú do vášho budoára či šatne eleganciu a krásu.
Najvýraznejšou charakteristikou tohto toaletného setu je jeho znamenité remeselné spracovanie.
Zrkadlá majú voľne stojaci rám, takže si môžete natočiť 2 postranné zrkadlá do požadovaného uhla. Prekvapivé je, že zrkadlový rám a stolík môžete používať samostatne. Päť ornamenty ozdobených zásuviek poskytuje miesto naviac na vaše šperky, kozmetiku a ďalšie osobné veci.
Tento toaletný stolík so stoličkou sa stane ústredným prvkom každej miestnosti.
Montáž je celkom jednoduchá a montážne príslušenstvo je priložené v balení.
Farba:bielaMateriál:masívne jedľové drevo / MDF / sklo
Rozmery stolíka:šírka: 90 cmhĺbka: 39 cmvýška: 147 cm
Rozmery taburetu:šírka: 41 cmhĺbka: 31 cmvýška: 46 cm
Rozmery veľkého zrkadla:šírka: 36 cmvýška: 56 cm
Rozmery malého zrkadla:šírka: 24 cmvýška: 39 cm
Hmotnosť:23,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| HĹBKA | 39 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 5 |
| VÝŠKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 147 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 46 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DEKOR | Jedľa |
| Hmotnosť | 23740.000g |