Toaletný stolík s taburetom 3v1 biela Dekorhome
233.30 €
Do obchodu
Tento očarujúci toaletný stolík so stoličkou je vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva. Jeho viktoriánsky štýl a čisto biela povrchová úprava vnesú... Celý popis
Popis
Tento očarujúci toaletný stolík so stoličkou je vyrobený z vysoko kvalitného borovicového dreva. Jeho viktoriánsky štýl a čisto biela povrchová úprava vnesú do vášho budoára či šatne eleganciu a krásu. Exkluzívne remeselné spracovanie je ďalším z charakteristických znakov tohto setu stolíka a stoličky.
Je opatrený zrkadlom 3 v 1. Po stranách hlavného zrkadla sú umiestnené dve zrkadlá, ktoré sú pripevnené k hlavnému zrkadlu odolnými pántami. Preto je možné ich natočiť do vami požadovaného uhla. Prekvapí vás, že zrkadlo a stolík môžu byť používané oddelene. V stolíku sú dve zásuvky, ktoré slúžia ako ďalší úložný priestor na vaše šperky, kozmetiku alebo vaše osobné veci. Či už sa ho rozhodnete umiestniť kamkoľvek, určite sa stane stredobodom pozornosti.
Montáž je celkom jednoduchá a montážne príslušenstvo je priložené v balení.
Farba:biela / strieborná
Materiál:drevo / MDF / sklo / látka (Len: 30%, Polyamid: 70%)
Rozmery stolíka:šírka: 80 cmhĺbka: 40,5 cmvýška: 74,5 cm
Rozmery taburetu:šírka: 35 cmhĺbka: 26 cmvýška: 46 cm
hrúbka sedadla: 4 cm
Rozmery zrkadlového stojana:šírka: 76,5 cmhĺbka: 1,2 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:17,6 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74,5 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x zrkadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 17,6 kg |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| TYP STOLA | Toaletný |
| ZRKADLO | Áno |
| HĹBKA | 40,5 cm |
| HĹBKA | 26 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| ŠÍRKA TABURETU | 35 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 46 cm |
| HĹBKA TABURETU | 26 cm |
| Hmotnosť | 17600.000g |