Toaletný stolík DTD / zrkadlo Dekorhome Biela
108.90 €
Do obchodu
Tento kozmetický stolík s moderným a štýlovým dizajnom bude skvelým doplnkom do vašej spálne. Toaletný stolík je vyrobený z drevotriesky s PVC hranami a je... Celý popis
Popis
Tento kozmetický stolík s moderným a štýlovým dizajnom bude skvelým doplnkom do vašej spálne.
Toaletný stolík je vyrobený z drevotriesky s PVC hranami a je stabilný a odolný. Vďaka priestrannému systému zásuviek a políc nájdete dostatok úložného priestoru pre všetky vaše kozmetické prípravky a všetko ostatné, čo by ste chceli mať po ruke, takže neporiadok vo vašej spálni nebude mať šancu.
Montáž je jednoduchá. Montážne príslušenstvo je súčasťou balenia.
Farba:dubbiela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:drevotrieska / PVC hrany / sklo
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 40 cmvýška: 141 cm
Hmotnosť:29 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | PVC |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2 |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 29000.000g |