Toaletný stolík Dekorhome Hnedá
341.40 €
Do obchodu
Tento klasický drevený toaletný stolík s LED je skvelým doplnkom do vašej spálne. Vašu kozmetiku tak budete mať neustále po ruke! Masívne borovicové drevo je... Celý popis
Popis
Tento klasický drevený toaletný stolík s LED je skvelým doplnkom do vašej spálne. Vašu kozmetiku tak budete mať neustále po ruke!
Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borové drevo má rovnú kresbu a obsahuje hrče, ktoré materiálu dodávajú jeho charakteristický, rustikálny vzhľad. Tento kozmetický stolík ponúka veľa miesta a ľahký prístup k vášmu líčeniu, šperkom a každodenným potrebám.
Krásne zrkadlo, ktoré je súčasťou dodávky, uľahčuje aplikáciu make-upu a dodáva toaletnému stolíku elegantný nádych.
Kozmetický stolík má LED žiarovky s USB, pri ktorých je možné ľahko prepínať režimy z teplej do studenej bielej. Integrované LED žiarovky okolo zrkadla zvýraznia aj vašu krásu. Chráňte svoje nevyhnutnosti pred prachom tým, že ich schováte za dvierka tohto kozmetického stolíka.
Varovanie: Aby nedošlo k prevráteniu, je treba tento produkt upevniť k stene pomocou dodaného príslušenstva.
Farba:bielačiernasiváhnedáprírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne borovicové drevo / akryl
Rozmery:šírka: 135 cmhĺbka: 50 cmvýška: 134 cm
Hmotnosť:33 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Akryl |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Toaletný |
| TYP STOLA | Písací |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 134 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 13700.000g |