Toaletný stolík CARMEN Halmar
103.00 €
Do obchodu
Moderný toaletný stolík CARMEN by nemal chýbať v spálni žiadnej praktickej ženy. Stolík je elegantný, v ľahkom industriálnom štýle, s množstvom úložného... Celý popis
Popis
Moderný toaletný stolík CARMEN by nemal chýbať v spálni žiadnej praktickej ženy. Stolík je elegantný, v ľahkom industriálnom štýle, s množstvom úložného priestoru a štýlovým oválnym zrkadlom.
Doska stolíka je vyrobená z MDF s melamínom v nestarnúcom prevedení prírodného dreva. Nohy sú z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe. Čelá zásuviek sú doplnené mriežkou z prírodného ratanu.
Farba:prírodné drevo / čierna
Materiál:MDF s melamínom / oceľ / sklo / ratan
Rozmery:šírka: 104 cmhĺbka: 35 cmvýška: 136 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Ratan |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ZRKADLO | Áno |
| HĹBKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 104 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| VÝŠKA | 136 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |