Toaletný stolík BELEZA Tempo Kondela Dub sonoma
153.50 €
Do obchodu
Moderný toaletný stolík BELEZA je očarujúci, a zároveň jedinečný. V minimalistickom štýle je určený pre každú mladú slečnu, ženu alebo dámu.Elegantná biela... Celý popis
Popis
Moderný toaletný stolík BELEZA je očarujúci, a zároveň jedinečný. V minimalistickom štýle je určený pre každú mladú slečnu, ženu alebo dámu.Elegantná biela alebo dekor dub sonoma zaručujú univerzalitu. Súčasťou stolíka je zrkadlo, v ktorom môžete nerušene skontrolovať svoj večerný makeup či rýchlo naniesť riasenku pred odchodom do práce.Do šuplíka ukryte drobnosti, ktorým doteraz chýbalo miesto. Na kozmetiku a líčenie zas poslúži dve police a dostatočne veľká vrchná plocha stolíka.BELEZA je to správne riešenie pre vytvorenie skrášľujúceho kútika u vás doma. Kvalitný slovenský výrobok.Farba:bieladub sonomaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:DTD laminovaná / skloRozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 40 cmvýška: 134,5 cmvýška stola: 74,5 cmRozmery šuplíku:šírka: 30,2 cmvýška: 12,4 cmRozmery zrkadla:šírka: 35 cmvýška: 55 cmRozmery police:šírka: 35 cmhĺbka: 18,6 cmHrúbka materiálu korpus: 16 mmHmotnosť:25 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| VÝŠKA | 74,5 cm |
| VÝŠKA | 135 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| TYP STOLA | Toaletný |
| ZRKADLO | Áno |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2 |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 25000.000g |