Toaletný stolík AGNES Halmar
98.70 €
Do obchodu
Moderný toaletný stolík AGNES by nemal chýbať v spálni žiadnej praktickej ženy. Stolík je elegantný, v ľahkom industriálnom štýle, s množstvom úložného... Celý popis
Popis
Moderný toaletný stolík AGNES by nemal chýbať v spálni žiadnej praktickej ženy. Stolík je elegantný, v ľahkom industriálnom štýle, s množstvom úložného priestoru a štýlovým okrúhlym zrkadlom.
Doska stolíka je vyrobená z MDF s melamínom v bielej farbe s čiernou menšou zásuvkou na hornej doske. Nohy sú z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe.
Farba:biela / čierna
Materiál:MDF s melamínom / oceľ
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 42 cmvýška: 100 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Kov |
|---|---|
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | HDF deska |
| VÝŠKA | 100 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| ZRKADLO | Áno |
| FARBA | Biela |
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| Hmotnosť | 20000.000g |