Toaletní stolek s taburetem REGINA NEW Tempo Kondela Sivá
160.00 €
Do obchodu
REGINA NEW toaletný stolík s taburetom v barokovom štýle splní vaše očakávania o malom kozmetickom kráľovstve. Vyrobený je z MDF, masívneho dreva, strieborné... Celý popis
Popis
REGINA NEW toaletný stolík s taburetom v barokovom štýle splní vaše očakávania o malom kozmetickom kráľovstve.
Vyrobený je z MDF, masívneho dreva, strieborné látky - 100% polyesteru, a jeho súčasťou sú aj kovové úchytky. Sivá alebo biela farba dodáva toaletnému stolíku tajomný nádych.
Neodmysliteľnou súčasťou stolíka je aj zrkadlo a štyri zásuvky. Ku stolíku patrí aj krásny taburet, ktorý štýlovo ladí so stolíkom.
Farba:biela / striebornásivá / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:MDF / látka-100% polyester / kovové úchytky / masívne drevo / sklo
Rozmery stolíka:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 142 cm
nosnosť stolíka: 30 kg
Rozmery taburetu:šírka: 38 cmhĺbka: 28 cmvýška: 45 cm
Nosnosť taburetu:100 kg
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 142 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 45 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| TYP STOLA | Toaletný |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA TABURETU | 38 cm |
| HĹBKA TABURETU | 28 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 22000.000g |