Taštičkový sendvičový matrac MONIKA Drevočal 80 x 200 cm Aloe Vera
370.90 €
Do obchodu
Základom taštičkového matraca je stred tvorený veľkým počtom samostatných pružiniek obalených v puzdrách z netkanej textílie. Nosné vrstvy sú kombináciou Gél... Celý popis
Popis
Základom taštičkového matraca je stred tvorený veľkým počtom samostatných pružiniek obalených v puzdrách z netkanej textílie. Nosné vrstvy sú kombináciou Gél – latexu a tvrdenej MediFoam peny. Gél – latex je unikátny typ latexu, ktorý má chladivý efekt, je mäkký, ale tvarovo stály, tuhosť č.1.
Svetlozelená antidekubitná nosná vrstva je vyrobená z MediFoam peny, tuhosť č.3. Táto vysoko gramážna pena, ktorá sa vyznačuje skvelými ortopedickými vlastnosťami, je vytvorená špeciálnou technológiou. Má dokonalú priedušnosť, pružnosť, je tvarovo stála a má dlhú životnosť. Zvýšená pórovitosť je veľmi dobrá na odvádzanie tepla z matraca, táto pena tzv. dýcha. Matrace z peny MediFoam zaisťujú ideálne uvoľnenie chrbtice, kĺbov a svalov počas Vášho spánku. Sú testované a majú certifikát Textilného skúšobného ústavu, s.p. v Brne.
Celková výška matraca cca 23 cm.
Matrac je vhodný na všetky typy nami ponúkaných roštov a môže byť uložený aj na pevný podklad. Poťah matraca je snímateľný a prateľný na 60 °C.
Materiál: elastická MediFoam pena, taštičkové jadro (1000 pružín), Gél-latexTuhosť: 1 / 3 (z rozsahu 1-4) mäkká a tvrdáPočet zón: 5Nosnosť: 130 kgVýška matraca: 23 cmPoťah: Úplet, Aloe Vera, Medicott, Lyocell, SilverGuard
Matrac sa vyrába v rozmeroch: 195x80, 195x85, 200x80, 200x90, 200x140, 200x160, 200x180
Je možné vyrobiť aj atypický rozmer za príplatok.Poťah + rozmer matraca prosím vyberte vo variantách produktu.
Úplet:
Vyšší stupeň kvality v porovnaní s froté poťahom. Povrch je hladší a silnejší. Je prešitý dutým vláknom s vyššou gramážou. Týmto spôsobom dosiahneme lepšiu izoláciu od jadra matraca. Tento poťah je prešitý trojzónovým spôsobom (stred - hustejšie prešitie).
Aloe vera:
Kvalitný poťah, ktorý obsahuje výťažok známej rastliny Aloe Vera Barbaensis z rodu ľaliovitých. Má pozitívny vplyv na pokožku ľudského tela, pôsobí antibakteriálne. Postupne sa uvoľňujúci extrakt z AloeVera umožňuje dokonalú relaxáciu v spánku. Poťah, prešitý trojzónovým spôsobom, je príjemný na dotyk a štandardne vtkané logo zaručuje nezameniteľnosť výrobku
SilverGuard:
SilverGuard je jedinečná technológia, ktorá zaručuje trvalú sviežosť a hygienu počas spánku. Eliminuje baktérie spôsobujúce zápach a chráni pred ich usadzovaním. Ochrana je trvalá aj po častom praní a čistení. Pri kontakte s pokožkou zachováva jej prirodzenú rovnováhu. Tento poťah obsahuje prírodné viskózové vlákno, ktoré v spojení s moderným dizajnom dodáva textílii luxusný charakter. Zaručuje vám absolútnu čistotu a pohodlie. SilverGuard® úprava: Využíva striebro ako jeden z najstarších a najznámejších spôsobov ochrany pred hubami a baktériami. Vďaka pôsobeniu strieborných iónov chráni textíliu pred mikroorganizmami a zabraňuje ich rozvoju prírodnou cestou. SilverGuard® zaisťuje konštantnú sviežosť a hygienu lôžka, vysokú odolnosť proti oderu a žmolkovaniu. Poťah je prateľný na 60 °C. Zloženie poťahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER.
Medicott:
Značkový typ pleteného poťahu svojim špeciálnym zložením zabraňuje tvorbe a usadzovaniu domácich roztočov a tvorbu plesní má vynikajúce antibakteriálne účinky, ktoré sú dosiahnuté bez prídavku chemických látok. Tajomstvo úspešného fungovania spočíva v odstránení nečistôt z vlákien prírodnej bavlny, čím sa zamedzí potencionálnemu domovu plesní. Medicott má dlhotrvajúci účinok pri pravidelnej údržbe. Poťah je možné prať pri 60 ° C.
Lyocell:
Materiál z čistého prírodného vlákna získaného z dreva technológiou šetriacou životné prostredie. So všetkými svojimi vynikajúcimi charakteristikami Vám poskytuje počas spánku optimálne pohodlie. K jej popredným vlastnostiam patrí vysoká absorpčná schopnosť a veľmi rýchle odparovanie. Tieto vlastnosti zaručujú dokonalý pocit aj pre osoby s vyššou potivosťou. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávajú látke hodvábny lesk a sú odolné a necitlivé na mikroorganizmy. Poťah je možné prať pri 60 ° C.
Parametre
| NOSNOSŤ | 130 kg |
|---|---|
| DĹŽKA | 200 cm |
| DĹŽKA | 195 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| OBOJSTRANNÁ | Áno |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Áno |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| POČET ZÓN | 5 |
| TUHOSŤ | Tvrdá |
| TUHOSŤ | Mäkká |
| MATERIÁL POŤAHU | Úplet |
| MATERIÁL POŤAHU | Aloe Vera |
| MATERIÁL POŤAHU | SilverGuard |
| MATERIÁL POŤAHU | Medicott |
| MATERIÁL POŤAHU | Lyocell |
| VÝŠKA | 23 cm |
| MATERIÁL MATRACE | Pena MediFoam |
| TYP MATRACE | Taštičková |
| rozměry | 80 x 200 cm |
| Varianty potahů | Aloe Vera |
| Hmotnosť | 16000.000g |