Taštičkový matrac SYRIUSZ Halmar 160x200 cm
413.30 €
Do obchodu
Matrac SYRIUSZ je tvorený zo 7-zónových taštičkových pružín, penovej dosky Opti Flex a bambusového poťahu, ktorý je prešívaný vatou. Matrac je obohatený o... Celý popis
Popis
Matrac SYRIUSZ je tvorený zo 7-zónových taštičkových pružín, penovej dosky Opti Flex a bambusového poťahu, ktorý je prešívaný vatou. Matrac je obohatený o ventilačnú 3D mriežku pre lepšie odvetranie.
Poťah je doplnený o bočné madlá pre ľahkú manipuláciu a zároveň je snímateľný. Odporúčaná teplota prania je 40 °C.
Matrac ponúkame v niekoľkých veľkostiach. Tvrdosť matraca (H2, H3 a H4) je na dotaz.
Farba:biela
Materiál:taštičkové pružiny / penová doska Opti Flex / bambusová látka s prešívaná vatou 200 g/m²
Rozmery:šírka: 90 / 120 / 140 / 160 / 180 cmdĺžka: 200 cmvýška: 20 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:15 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| DĹŽKA | 200 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| FARBA POŤAHU | Biela |
| POČET ZÓN | 7 |
| TUHOSŤ | Stredná |
| MATERIÁL MATRACE | Taštičkové pružiny |
| VÝŠKA | 20 cm |
| ROZDIELNA TUHOSŤ STRÁN | Nie |
| TYP MATRACE | Taštičková |
| MATERIÁL POŤAHU | Prírodné vlákno |
| OBOJSTRANNÝ | Nie |
| ROZMER | 160x200 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |