TARANKO Zoom ZO-S3 konferenčný stolík Savana mat / dub Zoom
591.00 €
Do obchodu
Doplňte Vašu obývačku o jedinečný kúsok v podobe konferenčného stolíka ZOOM ZO-S3. Dokonalá hra tieňov na geometrických tvaroch skvele zapadne do moderných... Celý popis
Popis
Doplňte Vašu obývačku o jedinečný kúsok v podobe konferenčného stolíka ZOOM ZO-S3. Dokonalá hra tieňov na geometrických tvaroch skvele zapadne do moderných interiérov. Celkové rozmery tohto jedinečného kúsku sú (ŠxHxV): 100x100x33,6 cm a je postavený na krásnych čiernych kovových nožičkách, ktoré…
Parametre
| HĹBKA | 100 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 36 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 34.2 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.07 m3 |
| VÝŠKA | 33.6 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Zoom ZO-S3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | Savana mat / dub Zoom |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | Savana mat / dub Zoom |
| MATERIÁL | MDF / masív |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |