TARANKO Wersal ZB-1 rustikálny konferenčný stolík toffi
409.00 €
Do obchodu
Rustikálny konferenčný stolík WERSAL ZB-1 z kolekcie Wersal s radosťou obohatí svojou prítomnosťou aj Váš domov. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 60x60x62 cm. Pýši... Celý popis
Popis
Rustikálny konferenčný stolík WERSAL ZB-1 z kolekcie Wersal s radosťou obohatí svojou prítomnosťou aj Váš domov. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 60x60x62 cm. Pýši sa honosným farebným prevedením toffi. Čaro minulosti nikdy nepominie. Vneste jedinečnú atmosféru histórie aj do Vášho domova s rustikálnou…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.08 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 13.87 kg |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 14.6 kg |
| VÝŠKA | 62 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Wersal ZB-1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | toffi |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | toffi |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |