TARANKO Wersal W-S/S 180 rustikálna manželská posteľ wenge / biela (Prestige-A3 69)
2060.00 €
Do obchodu
Luxusná manželská posteľ WERSAL W-S/S 180 z rustikálnej kolekcie Wersal sa stane klenotom vo Vašom domove. Okamžite si ju obľúbite, nakoľko sa stane Vašou... Celý popis
Popis
Luxusná manželská posteľ WERSAL W-S/S 180 z rustikálnej kolekcie Wersal sa stane klenotom vo Vašom domove. Okamžite si ju obľúbite, nakoľko sa stane Vašou oázou pokoja, Vaším miestom nekonečného odpočinku. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 194x231,7x131,5 cm. Výška plochy na spanie je 48 cm a samotná…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 80 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 231.7 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 76 kg |
| VÝŠKA | 131.5 cm |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.58 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Wersal W-S/S 180 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 180 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| VÝŠKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 48 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 180 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | wenge |
| FARBA (SLOVNE) | wenge / biela (Prestige-A3 69) |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Prestige-A3 69 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | prírodná dyha / látka / masív / DTD |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | vysoké čelo, bez roštu a matraca |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | wenge / biela (Prestige-A3 69) |
| MATERIÁL | prírodná dyha / látka / masív / DTD |