TARANKO Wersal W rustikálna taburetka wenge / béžový vzor (A4 1013)
277.00 €
Do obchodu
Pohodlná rustikálna taburetka WERSAL W z kolekcie Wersal sa stane klenotom vo Vašom domove. Okamžite si ju obľúbite pre jej eleganciu a pohodlnosť. Rozmery... Celý popis
Popis
Pohodlná rustikálna taburetka WERSAL W z kolekcie Wersal sa stane klenotom vo Vašom domove. Okamžite si ju obľúbite pre jej eleganciu a pohodlnosť. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 42x42x53 cm. Každému návštevníkovi padne do oka jej nádhera a kráľovský pôvab. Taburetka sa pýši honosným farebným…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 7.6 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 53 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 8 kg |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.12 m3 |
| HĹBKA | 42 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Wersal W |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | wenge / béžový vzor (A4 1013) |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | A4 1013 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | wenge / béžový vzor (A4 1013) |
| MATERIÁL | masív / látka |