TARANKO Wersal V-V taburetka kráľovská modrá (B3 5071)
629.00 €
Do obchodu
Prešívaná taburetka WERSAL V-V z kolekcie Wersal sa stane klenotom vo Vašom domove. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 120x47x42 cm. Každému návštevníkovi padne do... Celý popis
Popis
Prešívaná taburetka WERSAL V-V z kolekcie Wersal sa stane klenotom vo Vašom domove. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 120x47x42 cm. Každému návštevníkovi padne do oka jej elegancia a kráľovský pôvab. Taburetka sa pýši honosným farebným prevedením kráľovská modrá B3 5071. Čaro minulosti nikdy nepominie.…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 14.25 kg |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 15 kg |
| HĹBKA | 47 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.31 m3 |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Wersal V-V |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | kráľovská modrá (B3 5071) |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | B3 5071 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | kráľovská modrá (B3 5071) |
| MATERIÁL | látka |