TARANKO Verona V-W2 rustikálna vitrína s osvetlením hnedá
2206.00 €
Do obchodu
Rustikálna vitrína VERONA V-W2 patriaca pod kolekciu Verona Vás okamžite očarí. Je v elegantnom farebnom prevedení hnedej. Jej rozmery sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Rustikálna vitrína VERONA V-W2 patriaca pod kolekciu Verona Vás okamžite očarí. Je v elegantnom farebnom prevedení hnedej. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 116,8x46,1x206,6 cm. V cene vitríny je dokonca aj osvetlenie, ktoré jej dodáva šarm a pôvab. Vďaka exkluzívnemu spracovaniu a dizajnu sa budete cítiť…
Parametre
| HĹBKA | 46.1 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 206.6 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 125 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 8 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 118.75 kg |
| ŠÍRKA | 116.8 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Verona V-W2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha / sklo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | áno |
| FARBA OSVETLENIA | prirodzená |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| FAREBNOSŤ OSVETLENIA | jedna farba |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha / sklo |