TARANKO Verona V-7 rustikálny konferenčný stolík hnedá
760.00 €
Do obchodu
Rustikálny konferenčný stolík VERONA V-7 patriaci pod kolekciu Verona si Vás okamžite získa. Vďaka exkluzívnemu spracovaniu a dizajnu sa budete cítiť ako v... Celý popis
Popis
Rustikálny konferenčný stolík VERONA V-7 patriaci pod kolekciu Verona si Vás okamžite získa. Vďaka exkluzívnemu spracovaniu a dizajnu sa budete cítiť ako v ozajstnom zámku, kaštieli či paláci. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 120x60x57 cm a je v elegantnom hnedom farebnom prevedení. Vznešená kolekcia…
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 21.85 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.12 m3 |
| VÝŠKA | 57 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 23 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Verona V-7 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |