TARANKO Verona V-5A rustikálny okrúhly konferenčný stolík so sklom krém patyna
648.00 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík VERONA V-5A patriaci pod rustikálnu kolekciu Verona si Vás okamžite získa. Vďaka exkluzívnemu spracovaniu a dizajnu sa budete cítiť... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík VERONA V-5A patriaci pod rustikálnu kolekciu Verona si Vás okamžite získa. Vďaka exkluzívnemu spracovaniu a dizajnu sa budete cítiť ako v ozajstnom zámku, kaštieli či paláci. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 72x72x57 cm a je v elegantnom prevedení krém patyna. Vrchný plát stola…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 57 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.34 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 17 kg |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 16.15 kg |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Verona V-5A |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | krém patyna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | krém patyna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |