TARANKO Verona V-2T 160 rustikálna manželská posteľ hnedá / biela
1688.00 €
Do obchodu
Elegantná manželská posteľ VERONA V-2T 160 patriaca pod rustikálnu kolekciu Verona si Vás získa svojím šarmom a eleganciou. Jej rozmery sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Elegantná manželská posteľ VERONA V-2T 160 patriaca pod rustikálnu kolekciu Verona si Vás získa svojím šarmom a eleganciou. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 186,9x213x121,5 cm. Lôžko je vo výške 43 cm a plocha na spanie má rozmery 160x200 cm. Je v elegantnom hnedom prevedení v kombinácii s bielou kožou.…
Parametre
| HĹBKA | 213 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 121.5 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 83.6 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 88 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
| ŠÍRKA | 186.9 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Verona V-2T 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| VÝŠKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 43 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | koža |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | za príplatok |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | vysoké čelo, bez roštu a matraca |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | hnedá / biela |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / masív / prírodná dyha |