TARANKO Prato PR-1 rustikálny konferenčný stolík višňa 02
501.00 €
Do obchodu
Štýlový a praktický kúsok nábytku vo forme rustikálneho konferenčného stolíka PRATO PR-1 môže obohatiť aj Váš interiér. Stojí na pôvabne tvarovaných nožičkách... Celý popis
Popis
Štýlový a praktický kúsok nábytku vo forme rustikálneho konferenčného stolíka PRATO PR-1 môže obohatiť aj Váš interiér. Stojí na pôvabne tvarovaných nožičkách a je tu pre Vás, aby Vám poskytol toľko úložného priestoru, koľko si zaželáte. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 120x65x52,5 cm. Zapasuje do…
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 52.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.14 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 21.85 kg |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 23 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Prato PR-1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | višňa |
| FARBA (SLOVNE) | višňa 02 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | prírodná dyha / masív / DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | višňa 02 |
| MATERIÁL | prírodná dyha / masív / DTD |