TARANKO O-7 rustikálny konferenčný stolík so sklom toffi / priehľadná
512.00 €
Do obchodu
Rustikálny konferenčný stolík O-7 sa stane klenotom Vášho domova. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x65x51,7 cm. Užitočný úložný priestor, nežné krivky a... Celý popis
Popis
Rustikálny konferenčný stolík O-7 sa stane klenotom Vášho domova. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x65x51,7 cm. Užitočný úložný priestor, nežné krivky a jedinečný dizajn si získajú Váš obdiv. Vrchný plát stola je z priehľadného skla. Konferenčný stolík O-7 je vhodný predovšetkým ku kolekcii …
Parametre
| HĹBKA | 65 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 29.45 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2 m3 |
| VÝŠKA | 51.7 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 31 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | O-7 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | toffi / priehľadná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | prírodná dyha / masív / sklo / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| DRUH SKLA | číre |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | 2 zásuvky |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | toffi / priehľadná |
| MATERIÁL | prírodná dyha / masív / sklo / MDF |