TARANKO Lagos LA-S4 rustikálny konferenčný stolík kašmír Lagos / dub Lagos
589.00 €
Do obchodu
Dokonalým praktickým a jedinečným prvkom Vašej obývačky sa stane rustikálny konferenčný stolík LAGOS LA-S4. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 110,8x65,8x53,5 cm a je... Celý popis
Popis
Dokonalým praktickým a jedinečným prvkom Vašej obývačky sa stane rustikálny konferenčný stolík LAGOS LA-S4. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 110,8x65,8x53,5 cm a je vyrobený v krásnom prevedení kašmír Lagos v kombinácii s dubom Lagos, ktoré spolu dokonale ladia. Majte vždy všetko po ruke, či už ovládač od…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 23.75 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.43 m3 |
| HĹBKA | 65.8 cm |
| ŠÍRKA | 110.8 cm |
| VÝŠKA | 53.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 25 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lagos LA-S4 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | kašmír Lagos / dub Lagos |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | drevené úchytky |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | kašmír Lagos / dub Lagos |
| MATERIÁL | MDF / masív |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |