TARANKO Grande GR-S3 konferenčný stolík dub (Grande 01) / čierna
494.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík GRANDE GR-S3 je súčasťou kolekcie Grande. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 65x65x43,8 cm. Drobný, ale za to mimoriadne praktický. Unikátne... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík GRANDE GR-S3 je súčasťou kolekcie Grande. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 65x65x43,8 cm. Drobný, ale za to mimoriadne praktický. Unikátne farebné prevedenie dub Grande 01 v kombinácii s čiernymi prvkami pôsobí moderne a elegantne. Moderný vzhľadom, funkčný svojím zhotovením. Kolekcia…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 20 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.23 m3 |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 19 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 43.8 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Grande GR-S3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub (Grande 01) / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | prírodná dyha / kov / DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub (Grande 01) / čierna |
| MATERIÁL | prírodná dyha / kov / DTD |