TARANKO Florencja FL taburetka mentolová (Palermo-C2 224) / kašmír patyna
672.00 €
Do obchodu
Šarm a pôvab ukrytý v taburetke FLORENCJA FL z kolekcie Florencja Vás chytí za srdce. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 62x62x47 cm. Telo taburetky zdobí farebné... Celý popis
Popis
Šarm a pôvab ukrytý v taburetke FLORENCJA FL z kolekcie Florencja Vás chytí za srdce. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 62x62x47 cm. Telo taburetky zdobí farebné prevedenie mentolová Palermo-C2 224, nožičky sú vo farbe kašmír patyna. O pohodlie sa stará kvalitná vysokoelastická pena. Prineste k sebe…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 21 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 19.95 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.25 m3 |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florencja FL |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | mentolová (Palermo-C2 224) / kašmír patyna |
| PREVEDENIE POŤAHU | modrá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Palermo-C2 224 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | mentolová (Palermo-C2 224) / kašmír patyna |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |