TARANKO Florencja FL taburetka béžová (B3 5058) / vanilka
696.00 €
Do obchodu
Šarm a pôvab ukrytý v okrúhlej taburetke FLORENCJA FL z kolekcie Florencja Vás chytí za srdce. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 89x89x44 cm. Telo taburetky zdobí... Celý popis
Popis
Šarm a pôvab ukrytý v okrúhlej taburetke FLORENCJA FL z kolekcie Florencja Vás chytí za srdce. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 89x89x44 cm. Telo taburetky zdobí farebné prevedenie béžová B3 5058, nožičky sú vo farbe vanilky. Prineste k sebe domov kúsok toskánskeho pôvabného dizajnu a romantickej…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 24.7 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.6 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 26 kg |
| ŠÍRKA | 89 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florencja FL |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová (B3 5058) / vanilka |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | B3 5058 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | béžová (B3 5058) / vanilka |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |