TARANKO Florencja FL-S5 konferenčný stolík vanilka / dub Florencja
740.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík FLORENCJA FL-S5 z kolekcie Florencja Vás okamžite očarí svojou krásou a poteší svojou funkčnosťou. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x60x52,5... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík FLORENCJA FL-S5 z kolekcie Florencja Vás okamžite očarí svojou krásou a poteší svojou funkčnosťou. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x60x52,5 cm. Dekoruje ho farebné prevedenie vanilka v kombinácii s farbou dub Florencja. Prineste k sebe kúsok toskánskeho pôvabného dizajnu…
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 52.5 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florencja FL-S5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | vanilka / dub Florencja |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | vanilka / dub Florencja |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / masív / prírodná dyha |