TARANKO Florencja FL-2 140 manželská posteľ vanilka / svetlohnedá (Velvet-B1 106)
1050.00 €
Do obchodu
Šarm a pôvab ukrytý v manželskej posteli FLORENCJA FL-2 140 z kolekcie Florencja Vás chytí za srdce. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 148,5x227x120 cm. Výška lôžka... Celý popis
Popis
Šarm a pôvab ukrytý v manželskej posteli FLORENCJA FL-2 140 z kolekcie Florencja Vás chytí za srdce. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 148,5x227x120 cm. Výška lôžka je 45,9 cm, lôžko tvorí plocha na spanie s rozmermi 140x200 cm. Posteľ zdobí farebné prevedenie vanilka v kombinácii so svetlohnedou látkou…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 66.5 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| ŠÍRKA | 148.5 cm |
| HĹBKA | 227 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.42 m3 |
| VÝŠKA | 120 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 70 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Florencja FL-2 140 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 140 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| VÝŠKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 45,9 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 140 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | vanilka / svetlohnedá (Velvet-B1 106) |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet-B1 106 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masív |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | bez roštu a matraca |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | vanilka / svetlohnedá (Velvet-B1 106) |
| MATERIÁL | látka / masív |